Om oss

Advokatfirma DAHLGREN & PARTNERS - Pension, försäkring & arbetsrätt. Byrån erbjuder tillgång till hög kompetens med kort startsträcka. Dahlgren & Partners är en personlig byrå med unik expertis och en lång samlad erfarenhet av rättsområdena.


Vi som jobbar här

Magnus Dahlgren
Advokat, Partner

Tel: +46 708 34 72 82
magnus@dlaw.se

RW.jpg

Rickard Wessman
Jur. kand. / Senior Associate

Tel: +4670 261 2617
Rickard.Wessman@dlaw.se

Filippa Nelin
Bitr. jurist / Associate

Tel: +46 70 863 04 97
filippa@dlaw.se

Isabella-rund.jpg

Isabella Hugosson
Advokat

Tel: +46 70 601 22 50
Isabella.Hugosson@dlaw.se

AFK.jpg

Anita Fink Knudsen
Jur. kand. / Senior Associate

Tel: +4673 08 80 875
Anita.Fink.Knudsen@dlaw.se

Carl Johan Rundquist
Jur. kand. / Senior Associate

Tel: +46 708 93 70 34
carljohan.rundquist@dlaw.se

Magnus Hjertquist
Bitr. jurist / Associate

Tel: +4670 857 00 63
magnus.hjertquist@dlaw.se